0212 396 1011
Bize Ulaşın
Simcom Telekominikasyon Elektrik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti
Adres:Cevatpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:377 Kat:2 Beşyüzevler Bayrampaşa / İstanbul
Telefon:+90 0212 535 80 00
Fax:+90 0212 617 94 16
Email: info@simcom.com.tr

Web Hosting Hizmetleri

Web Hosting, iş hayatınızın internet üzerindeki yansıması için hayati bir unsurdur. Hosting, web sitenizin internet üzerindeki varlığını sağlar. Web sayfanız, siz ve şirketiniz hakkındaki bilgileri içeren bir profil oluşturur.Hosting hizmetini, kişisel amaçlarımız için de kullanabilirsiniz. Kişisel web sayfalarının birçok faydası vardır. Öncelikle, internet üzerinden arkadaşlarınızla kolay yolla bağlantı kurabilirsiniz. Bunun dışında, potansiyel işverenler, sizi kişisel web sayfanız üzerinden tanır. Bu da iş yaşantınız, kariyeriniz için önemli bir adım olur.

http://www.daha.net/blog/wp-content/uploads/2010/10/webhosting-540x558.jpg

Aynı zamanda, iş ve para kazanma amaçlarıyla da bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Web siteniz üzerinden; işinizi, ürünlerinizi ve sağladığınız hizmetin promosyonunu yapabilirsiniz. Bunun için, bir web hosting servisinden destek almanız geremektedir.

Web hosting servisinizi, ihtiyaçlarınıza ve web sitenizin amacına yönelik seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz çok çeşitli web hosting servisleri vardır.

Web Hosting sağlayıcılarının sağladığı servis; sunucu alanı ile müşterilerine internet üzerinden bağlanılabilirliği içerir. Web Hosting servisleri, müşlterilerinin aldığı sunucular üzerinde teknik servis de sağlarlar.

Bir web hosting sağlayıcısı seçerken şu faktörlere dikkat etmelisiniz:

Fiyatı: Bir web hosting servisi seçerken en önemli faktörlerden biri, hizmet için aldıkları ücrettir. Herkes ödediği paranın, yazılım  niteliğinde olmasını ister. Bu nedenle istiyaçlarınıza en çok uyan ve bunun yanında da en uygun fiyatı veren hosting servisini seçmelisiniz.

Sundukları disk alanı kategorisi: Sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak disk alanı sunan bir web hosting servisi seçmelisiniz. Bunun için, herhangi bir ek masraf yapmadan istediğiniz kadar alan kullanmanıza izin veren bir şirket seçmenizi öneririz.

Şirketin geçmiş servis kayıtları: Bir web hosting servisi seçmeden önce, geçmiş kayıtlarını kontrol etmeniz de önemli bir noktadır. Bunu diğer müşteriler aracılığıyla, sık kesinti olup olmadığını kontrol ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bu da önemli bir noktadır çünkü web sitenizin kesintiye uğramadan çalışması, ziyaretçi kaybına neden olmaz.