0212 396 1011
Bize Ulaşın
Simcom Telekominikasyon Elektrik Elektronik San.Tic.Ltd.Şti
Adres:Cevatpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:377 Kat:2 Beşyüzevler Bayrampaşa / İstanbul
Telefon:+90 0212 535 80 00
Fax:+90 0212 617 94 16
Email: info@simcom.com.tr

Web Tasarım Hizmetleri

webtasarim-icerik-baslik
Küçük ve Büyük Ölçekli Firmalara Web Tasarım Hizmeti Veriyoruz..

Hiç şüphesiz firmalar tarafından günümüzün en çok tercih edilen reklam ve tanıtım aracı internet siteleridir.

Bir web tasarım ile firmanızın prestijini artırabilir, tanıtımını yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz yada hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

2011 yılı itibariyle internet kullanımı ülkemizde önemli oranda yükselme göstermiştir. Artık nüfusumuzun 15%’i internete hızlı bir şekilde ulaşabilir durumdadır ve insanların bir çoğu da zamanının büyük bir kısmını internet karşısında geçirmektedir. Bilgiye çok kolay ulaşılabilen böyle bir ortamda bir çok kişinin, hizmet almayı düşündükleri firma ile çalışmaya başlamadan önce yaptıkları neredeyse ilk şey firmanın internet sitesini ziyaret etmek olmaktadır.

İnternet kullanımının bu denli yaygınlaşması kurumsal firmaların bir internet sitesine sahip olmasını artık zorunlu hale getirmiştir. Sektör de neredeyse bir yarış haline gelen internet sitelerindeki artış da göstermektedir ki bir çok firma bu yarışın gerisinde kalmayı istememektedir.

webtasarim-icerik-orta

Neden Web Tasarım?

  • Web Tasarım en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır,
  • 7/24 müşterileriniz size ulaşabilirler,
  • Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize masrafsız tanıtabilirsiniz,
  • Yeni potansiyel müşteriler kazanabilirsiniz,
  • Yeni ürün ve kampayalarınız ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz,
  • Ürünlerinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz,
  • İşletmenizin prestijini önemli ölçüde artırmış olursunuz,
  • Dünya’nın herhangi bir yerindeki müşterilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz,
  • Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirket e-posta hesaplarını kullanırsınız.

Web Tasarım’ın Avantajları Nelerdir?

Bir web tasarım’a sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Aşağıda bu avantajlar ile ilgili bir kaç bilgiyi sizlere sunuyoruz.

Firmanızı ve Ürünlerinizi Tanıtın
Müşterileriniz firmanıza Dünya’nın herhangi bir yerinden 7/24 ulaşabilirler. Müşterileriniz web sitenizde firmanız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünlerinizi inceleyebilirler. Web siteniz ile internet üzerinden yeni potansiyel müşteriler kazanabilir. Ayrıca işletmeniz için olumlu bir imaj sağlarsınız.

En Etkili Reklam Aracıdır
Web tasarım günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ücretsiz yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden katalog ve broşürlerinizi müşterilerinize hiç bir maliyet ödemeden sunabilirsiniz.

Mail Hesapları
Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunmuş olduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirketinize özel e-posta hesaplarını kullanırsınız. Mail hesaplarınızı “Microsoft Outlook” mail programına rahatlıkla entegre edebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Altyapı
Çalışmalarımızda altyapıyı hazırlarken, internet explorer’ın sürümleri, firefox, google chrome, opera ve safari web tarayıcılarının göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçileriniz hangi tarayıcı ile giriş yaparlarsa yapsınlar web siteniz sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir.

Kolay Yönetim Paneli
Web 2.0 teknolojisi ile hazırlamış olduğumuz kontrol paneli ile ürün eklemek hem çok kolay hem çok keyifli. Kontrol panelinize giriş yapabilir, ürün ve içerik eklemenin rahatlığı ile hemen tanışabilirsiniz.Tüm web sitesi çalışmalarımızda google ve diğer tüm arama motorları altyapısına uygun olarak hazırlanmaktadır.


Kurumsal Web Sitesi
Web sitesi denilince ilk akla basit bir dizayn ile tasarlanmış, altyapısı güçsüz, arama sonuçlarında görüntülenemeyen düşük fiyatlarda web siteleri gelir. Bu alışılagelmiş düzeni ortadan kaldırıyoruz. Kurumsal firmalar için tamamen profesyonelce, özel tasarım bir web sitesi hazırlıyoruz. Piyasadaki bazı hazır web sitelerinden biraz daha pahalıdır. Ama üstün özelliklerini incelediğinizde bu fiyatın aslında çok düşük olduğunu göreceksiniz. Tasarımımızda yönetim paneli, 2 dil seçeneği, tümü düzenlenebilir 7 anasayfa, sınırsız ürün ekleme sayfası, google map, sosyal medya gibi birçok özellik bulunmaktadır. Tasarımımız düşük bütçeli firmalardan yeni açılan firmalara, tasarımını yenilemek isteyen firmalardan yeni teknolojiler ile tanışmak isteyen firmalara kadar bir çok alandaki kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret profesyonel e-Ticaret paketleri ile artık bir e-ticaret sitesine sahip olmak çok kolay. 10 günde kullanıma hazır hale getirdiğimiz e-ticaret paketimiz ile ürün ve hizmetlerinizin satışını hemen yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli aracılığı ile e-ticaret sitenize yüzlerce ürünü çok hızlı bir biçimde ekleyebilirsiniz. Web 2.0 teknolojisi ile hazırlamış olduğumuz temalarımız ile müşterilerinize kaliteli bir e-ticaret deneyimi yaşatın. E-Ticaret sistemlerimizde en büyük avantajımız teknik ekibimizin sürekli olarak sistemimizi güncel tutması. Web dünyasındaki her yeniliği bir kaç gün içerisinde hatta ve hatta birkaç saat içerisinde tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyor olmamız. Size profesyonel bir E-Ticaret deneyimi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Emlak Sitesi
Siz de Profesyonel Emlak Sitesi sahibi olmak istiyorsanız tarafımızdan hazırlanmış olan emlak ilan sitesi’ni mutlaka incelemelisiniz. Sınırsız ilan ekleyebilme, danışman tanımlama, ilan arama gibi bir çok özelliği hizmetinize sunuyor. En önemli özellik ise emlak sitenize eklemiş olduğunu tüm ilanlar içim her seferinde binlerce lira ödemenize gerek kalmıyor.